מכון יסודות - יוזמות חברתיות

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

קליניקת מומחים

consulting-smallבין תחומי ההתמחות של הקליניקה: ייעוץ משפחתי, ייעוץ זוגי, גישור בין הורים וילדים.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים

ארגזי כלים

toolbox-smallלהורים, אנשי חינוך ובני נוער, מה לעשות, איך לעשות. מערכים, מידע, כלים...

לחצו כאן לצפייה בארגזי הכלים

הכשרות לאנשי חינוך

shituff-matach

ממשובי לקוחות: "רכשתי כלים והמרצה פתחה לי אופקים ליצירתיות ומחשבה אחרת".

לחצו כאן לפרטים נוספים

צוות המכון

yair-sיאיר אפטר, בעל תואר M.s.w בעבודה סוציאלית. המנהל המקצועי של המכון ביחד עם תמי גור. בעל ניסיון של שנים רבות בעבודה עם בני נוער ומרצה מוכר במשרד החינוך. כמו כן כתב תכניות מניעה לגופים שונים, ביניהם האגודה למניעת אלכוהוליזם בישראל, הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, הממונה על שוויון בין המינים במשרד החינוך והמחלקה למניעת השימוש בטבק, אלכוהול וסמים בשפ"י – משרד החינוך. שימש כמרצה במכללת בית ברל בקורסים העוסקים בעבודת מניעה עם בני נוער ומלמד כיום בבית הספר המרכזי לעובדים סוציאליים בקורסים למניעת אלימות וטיפול בגברים בהיבט מגדרי.

"הרצאה מעשירה, מעניינת ופותחת אפיקי חשיבה. המרצה יאיר אפטר ממכון "יסודות" ריתק והשאיר את הקהל עם "טעם של עוד"

 

tamiתמר גור מנהלת מכון יסודות (ביחד עם יאיר אפטר): תמי גור, הקימה ומנהלת את המכון יחד עם יאיר אפטר. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני ביישוב ופתרון קונפליקטים, בעלת תעודת מגשרת. מנחה במכון מפגשים עם הורים, צוותים חינוכיים ובני נוער. אחראית על פיתוח תכניות המכון. מתמחה בתחום של תקשורת יעילה.


"שוב תודה והמון הערכה על הנכונות, הרגישות ועל הדרך שבה את עושה את הדברים. יישר כוח!"

 

avital222ד"ר אביטל גרשפלד ליטוין: פסיכולוגית רפואית מומחית (BA בפסיכולוגיה ובתקשורת, MA בפסיכולוגיה רפואית). מנחה סדנאות לבני נוער ולהורים למעלה מעשר שנים מטעם המכון. מתמחה בכל הקשור להתנהלות ילדים ומתבגרים במרחב הטכנולוגי, הסלולארי והאינטרנטי והשפעתם על תהליך ההתבגרות, זהות, מיניות, מערכות יחסים, ומצבי סיכון. מדריכה הורים בנושא במפגשים פרטניים בקליניקת המכון. יועצת בפורום ההורים באתר הבית שלנו. מלמדת במוסדות אקדמיים שונים קורסים בפסיכולוגיה חברתית והיבטים פסיכולוגים הקשורים לתזונה ודימוי גוף.

"תודה לאביטל גרשפלד-ליטוין הפסיכולוגית אשר הצליחה לרתק את ההורים בהרצאתה. אביטל העבירה מידע באופן קולח, רהוט ומעניין ונתנה "טיפים" מעולים בתקשורת עם המתבגרים להורים"

 

ayalaאיילה לויטה: עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות הורים. מנחה ומרצה בתחום של הורים, ילדים ובני נוער. בעלת ניסיון רב בהנחיית סדנאות לילדים, הורים וצוותים חינוכיים וכן בהנחיית קבוצות הורים. מדריכה ומלווה הורים ומתבגרים במפגשים פרטניים בקליניקת המכון. בנוסף איילה הינה רכזת ההדרכה של המכון ויועצת בפורום ההורים באתר הבית שלנו."ההרצאה הייתה מצוינת וענתה על הציפיות, איילה העבירה את הדברים בבקיאות וברצף מצוין"

 

צוות המכון כולל פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואנשי חינוך, בעלי ניסיון בהנחיית קבוצות והדרכת הורים אשר הוכשרו במסגרת המכון בעבודת מניעה.
אתה כאן: אודות צוות מכון יסודות